Simon Mignolet nie opuści Liverpoolu

Simon Mignolet nie opuści Liverpoolu

Przyszłość Simona Mignoleta w Liverpoolu niedawno wydawała się pewna. Zawodnik nie mógł liczyć na regularną grę. Chciał odejść z klubu, jednak teraz wszystko wskazuje na to, że w nim pozostanie.

Belg pozostanie bramkarzem „The Reds” jeszcze przynajmniej przez najbliższy rok. Zawodnik zapewnie nie jest zadowolony z takiego rozwoju sytuacji. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Mignolet przegrał rywalizację o miano pierwszego bramkarza z Lorisem Kariusem.

Niemiec odszedł już wprawdzie z klubu, jednak do Liverpoolu dołączył Alisson. Kwota 65 milionów funtów, jaką kosztował Brazylijczyk wskazuje raczej na to, że to on, a nie Belg, będzie nowym numerem jeden w zespole.

Jak donosi „The Guardian”, Liverpool potrzebuje teraz klasowego rezerwowego, a za takiego uważają Mignoleta – stąd więc brak zgody na jego transfer.

Przypomnijmy, że trzecim brakarzem angielskiego klubu jest młody Polak, Kamil Grabara. 30-letni Mignolet trafił na Anfield w 2013 roku. Wcześniej reprezentował barwy Sunderlandu. W minionym sezonie wystąpił on w sumie w 22 meczach i 7 razy zachował
czyste konto.


Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij [x]