United w różowych strojach

United w różowych strojach

 Manchester United w kooperacji z Adidasem stworzył specjalne różowe koszulki, w których zagra w jednym meczu tego sezonu. Wszystko po to, by oddać hołd najważniejszej gazecie dla sympatyków Czerwonych Diabłów - "The Football Pink".

The Football Pink to dodatek niedzielny do "Manchester Evening News", w którym fani sprawdzali wyniki z całej Anglii i pomeczowe statystyki. W każdym manchesterskim pubie można było znaleźć tę gazetę i poczytać, jeśli nie było już miejsc na stadionie. 

Wraz z kryzysem sprzedaży prasowej i rozwojem internetu, różowe wydawnictwo musiało zaprzestać działalność. W tym roku mija 18 lat, odkąd gazeta nie jest już wydawana. United chcą uhonorować tę rocznicę poprzez pierwszy w historii występ w różowych strojach.

Dzisiaj nie wiadomo jeszcze, w którym meczu na Old Trafford zawodnicy zaprezentują sie w niecodziennych koszulkach. Klub jeszcze nie ogłosił dokładnej daty. Według the Times już w przyszłym tygodniu w sklepach klubu będzie można nabyć okazyjne trykoty.

 


Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij [x]