Bakayoko i Aina odchodzą z Chelsea

Bakayoko i Aina odchodzą z Chelsea

Tiemoue Bakayoko, a także Ola Aina to zawodnicy, którzy opuścili Chelsea Londyn. Kierunkiem jaki obrali obydwaj gracze są Włochy.

Niedawno zakończyło się okienko transferowe w Premier League. Jednak jeszcze do końca sierpnia, angielskie kluby mogą sprzedawać oraz wypożyczać piłkarzy za granicę. Tiemoue Bakayoko nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu przez Maurizio Sarriego – nowego szkoleniowca „The Blues”. W związku z tym, Chelsea zgodziła się na roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu.

Zawodnik będzie teraz występował w AC Milan. 23-letni piłkarz zaledwie rok temu przybył do Londynu. Kosztował niemało, bo 40 milionów euro. Od tego czasu wystąpił w 43 spotkaniach, w których strzelił trzy bramki.

Także do Włoch przeniesie się Ola Aina. Od nowego sezonu reprezentował będzie Torino. Zawodnik pomyślnie przeszedł badania medyczne i dziś doszło do podpisania umowy wypożyczenia, z opcją definitywnego transferu.

Poprzedni sezon reprezentant Nigerii także spędził na wypożyczeniu. Występował w barwach Hull City. W koszulce Chelsea zawodnik pojawił się na boisku zaledwie sześć razy.


Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij [x]