Manchester United zainteresowany Bonuccim

Manchester United zainteresowany Bonuccim

Jak podaje angielski dziennik Daily Express, Manchester United jest zainteresowany pozyskaniem Leonardo Bonucciego. Furtką do sprowadzenia piłkarza na Old Trafford, mogą okazać się liczne kłopoty finansowe AC MIlan. Sam zawodnik nie zabrał jak dotąd głosu na ten temat.

Mediolańczycy za Bonucciego, którego sprowadzono do klubu zeszłego lata z Juventusu, mieliby otrzymać 30 milionów funtów.

Przemawiającym za zgodą na transfer może być fakt, że Milan potrzebuje uzbierać 45 milionów funtów do końca okna transferowego. W przeciwnym wypadku, klubowi grozi rychłe bankructwo.

Według doniesień Corriere dello Sport, aż trzy kluby z najwyższej piłkarskiej półki są zainteresowanych reprezentantem Włoch.

Pomimo szczerych chęci i ogromnego zaangażowania, Bonucciemu wraz ze swoimi klubowymi kolegami nie udało się osiągnąć postawionego celu, który miał pozwolić na ustabilizowanie sytuacji Rossonerich. Mowa oczywiście o wywalczeniu miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów.


Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. zamknij [x]